Konsultacje społeczne dotyczące projektu przyszłego funkcjonowania Regionalnej Izby w Strachocinie

Nadal trwają prace m.in. nad projektem architektonicznym budynku Regionalnej Izby w Strachocinie.
Poniżej prezentujemy najnowszą wizualizację budynku- wygląd zewnętrzny. Przypominamy, że wciąż prowadzimy badanie ankietowe dotyczące tego projektu.

Ankieta (link poniżej) będzie dostępna do 12 lutego 2020 r.

Badanie ankietowe dotyczące powstania Regionalnej Izby w Strachocinie


Dziękujemy wszystkim osobom, które do tej pory poświęciły czas na jej wypełnienie. Dzięki przeprowadzonemu badaniu ankietowemu trafnie określimy potrzeby lokalnej społeczności i dostosujemy je do Państwa oczekiwań.

WAŻNE!

Wszystkich chętnych i zainteresowanych planowaną inwestycją zapraszamy na spotkanie:

I termin:  13 luty 2020 r. (czwartek) godz. 14:00; sala narad (pok. 302 i 303) w Urzędzie Gminy Sanok;

II termin: 17 luty 2020 r. (poniedziałek) godz. 17:00;  sala WDK w Strachocinie.

 

 

Prowadzone prace zainicjowano w odpowiedzi na nabór wniosków ogłoszony przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego jako operator programu „KULTURA” w ramach działania 1 „POPRAWA ZARZĄDZANIA DZIEDZICTWEM KULTUROWYM”; Poddziałania 1.2. Innowacyjne wykorzystanie infrastruktury do prezentacji dziedzictwa kulturowego.