Kostarowce: Mikołajkowe spotkanie z Seniorami

W dniu 11.12.2019r. w Szkole Podstawowej w Kostarowcach odbyła się w impreza pod hasłem „Mikołajkowe spotkanie z Seniorami z Kostarowiec”.

Na wstępie dyrektor szkoły Beata Fedyń powitała wszystkich Seniorów i zaproszonych gości m.in. p. wójt Gminy Sanok – Annę Hałas, radnego gminy Sanok – T.Burkę, Prezesa Spółdzielni Produkcyjnej „Rozwój” w Kostarowcach – A.Krzanowskiego, ks. proboszcza – B.Czerwińskiego. Potem przedstawiła program uroczystości oraz złożyła wszystkim Seniorom serdeczne życzenia oraz podziękowania.
Życzenia Seniorom złożyli także pani A. Hałas – wójt gminy, radny p. T.Burka, p. A.Krzanowski oraz ks. B.Czerwiński. Program składał się z 3 części.  Najpierw uczniowie Szkoły Podstawowej w Kostarowcach zaprezentowali program artystyczny, w którym znalazły się wiersze i piosenki okolicznościowe w wykonaniu uczniów klasy 2 i 3, spektakl teatralny „Czerwony Kapturek” przygotowany przez dzieci z zerówki oraz koncert piosenek w wykonaniu szkolnego zespołu wokalnego.
W drugiej części spotkania podano obiad dwudaniowy, ciasto, kawę, herbatę oraz owoce. W ostatniej części spotkania uczniowie pod kierunkiem nauczycielki pani D. Rajchel przeprowadzili konkurs muzyczny „Jaka to Melodia”. Zadaniem seniorów było odgadnąć tytuł granego utworu. Seniorzy bardzo chętnie brali udział w zabawie, przy okazji śpiewając znane im pieśni.
Na koniec spotkania wręczone zostały upominki dla wszystkich seniorów oraz pozostał czas na luźne rozmowy celem integracji środowiska. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji poniżej:

Tekst i zdjęcia: dzięki uprzejmości p. Beaty Fedyń- dyrektor SP w Kostarowcach.