KS STALFRED Stróże Małe-Płowce zwycięzcą w Gminnym Turnieju Piłkarskim LKS Drużyn Młodzieżowych o ,,Puchar Wójta Gminy Sanok”!

W sobotę 3 lipca, na stadionie piłkarskim w Płowcach, odbył się Gminny Turniej Piłkarski LKS Drużyn Młodzieżowych o ,,Puchar Wójta Gminy Sanok”. Kalendarzowe lato rozpieszcza nas wysokimi temperaturami i piękną, słoneczną pogodą, lecz nie można tego powiedzieć o aurze podczas sobotniego turnieju. Kapryśna, deszczowa pogoda utrudniała pojedynek piłkarzom, którzy mimo wszystko zostawili serce na murawie, dając kibicom maksimum emocji.

 

 

W turnieju rywalizowały cztery drużyny z terenu Gminy Sanok, a wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce – KS STALFRED Stróże Małe – Płowce

II miejsce – LKS REMIX Niebieszczany

III miejsce – LKS GÓRNIK Strachocina

IV miejsce – LKS Pisarowce

Uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy, puchary oraz nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego.

 

GRATULUJEMY!