Liszna: Biesiada Przy Kominku

W minioną niedzielę  sala Wiejskiego Domu Kultury w Lisznej rozbrzmiewała muzyką. Mieszkańcy Lisznej i zaproszeni goście mieli okazję spotkać się i wspólnie biesiadować. Na scenie wystąpiła Kapela podwórkowa Biesiada, prezentując wiązankę utworów biesiadnych. Na imprezie nie mogło zabraknąć Zespołu ludowego Lisznianie. Jako gospodarze zagrali i zaśpiewali „na ludową nutę”. Gościnnie wystąpił także Zespół wokalny Lawenda z Sanoczka, porywając publiczność do wspólnego śpiewania.

Swojskie jadło, dobra muzyka, taniec i śpiew to prosty przepis na udaną imprezę, a taką
z całą pewnością była Biesiada przy kominku w Lisznej. Zadbali o to Organizatorzy: Wójt Gminy Sanok, sołtys, Rada Sołecka i Koło Gospodyń Wiejskich z Lisznej oraz Gminny Ośrodek Kultury w Sanoku.

 

Foto i tekst: Gminny Ośrodek Kultury w Sanoku