Mamy to! – wygrana w konkursie OSEWyzwanie

Szkoła Podstawowa w Trepczy została laureatem konkursu #OSEWYZWANIE organizowanego w ramach projektu Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej przez Ministerstwo Cyfryzacji. Nagrodą w konkursie jest mobilna pracownia multimedialna. Do konkursu zgłosiło się 1606 szkół z całej Polski, a komisja konkursowa przyznała 764 nagrody.
W województwie podkarpackim nagrodzono 71 szkół, w powiecie sanockim jesteśmy jedyni!Udział w konkursie mogły wziąć szkoły z miejscowości liczących do 50 tysięcy mieszkańców. Kolejne warunki, które należało spełnić to zgłoszenie się szkoły do projektu OSE i podpisanie porozumienia pomiędzy Ministerstwem Cyfryzacji a szkołą, umożliwiającego korzystanie z mLegitymacji. Dodatkowo szkoła mogła przysłać pracę plastyczną pt. „Smart szkoła”. Szansę na wygraną zwiększała również deklaracja zgłoszenia się szkoły do programów OSEHero oraz CodeWeek2019.
Nad realizacją zadań konkursowych czuwała Pani Ewa Rajtar.

W dniu 02.10.2019 r. dyrektor szkoły, Pani Leontyna Krowiak, odebrała w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie promesę na 16 laptopów. Sprzęt ma zostać dostarczony do szkoły w tym roku szkolnym.

Serdecznie gratulujemy!