Mistrzostwa Makroregionu Południowego w Wieliczce

17 października br. w Wieliczce odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Południowego. Karate Kyokushin UKS KKK NIEBIESZCZANY reprezentowało trzech zawodników w kategoriach seniorskich. Vicemistrzem Makroregionu Południowego w kategorii -65kg został Dawid Koczera. Brązowe medale dla naszego klubu w kategoriach Masters wywalczyli Kot Krzysztof i Sempai Rafał.
Bardzo się cieszymy, że turniej jednak się odbył z uwagi na wprowadzane kolejne obostrzenia. Dla Dawida był to dopiero drugi start w kategorii seniorskiej i po raz drugi z turnieju wraca ze srebrnym medalem i kolejnym doświadczeniem. Z kolei Krzysiek i Rafał po zaciętych walkach, nie zakwalifikowali się niestety do finałów.

Postawa naszych zawodników daje nam powód do dumy i nadzieje na kolejne dobre występy – mówi Anna Czaban UKS KKK Niebieszczany.

 

Foto i tekst: nadesłane