Nasza mistrzyni – Julia Wójtowicz

24-25 listopada 2018 roku w Gdańsku odbyły się MISTRZOSTWA ŚWIATA FITNESS FIT-KIDS & FITNESS AEROBIC  oraz V GRAND PRIX FITNESS ALEKSANDRY KOBIELAK,    w których wzięło udział 12 uczestniczek klubu UKS Spartanie Zahutyń wraz z ich trenerem Mirosławem Kaźmierczakiem —w  tym Julia Wójtowicz – uczennica Szkoły Podstawowej im.św Andrzeja Boboli w Kostarowcach.

[fb_button]

Julcia w kategorii A wywalczyła III miejsce w mistrzostwach świata oraz II miejsce w ogólnopolskim V Grand Prix Fitness Aleksandry Kobielak.

Na mistrzostwa te do Polski przyjechali najbardziej utalentowani zawodnicy z różnych krajów m.in. Białorusi ,Chorwacji, Cypru, Niemiec, Serbii aby rywalizować o tytuły Mistrzów Świata Fitness FIT-KIDS & Fitness Aerobic.

Zawodnicy zostali podzieleni na dwie kategorie A (gimnastycy startujący w zawodach powyżej 3 lat mający już liczne osiągnięcia) oraz B (zawodnicy startujący w zawodach poniżej 3 lat).

Zawodniczki UKS Spartanie zaprezentowały się fenomenalnie zdobywając wiele medali.

Serdecznie gratulujemy ogromnego talentu.