Noworoczne kolędowanie w WDK w Srogowie Górnym

Nowym Rok już na dobre zawitał w naszych progach, lecz przenieśmy się na chwilę w świąteczny klimat, który jeszcze tak niedawno gościł w naszych domach i sercach…

19 stycznia w Wiejskim Domu Kultury w Srogowie Górnym odbyło się wspólne kolędowanie.  Wójt Gminy Sanok- p. Anna Hałas złożyła noworoczne życzenia tym samym dokonując rozpoczęcia tegoż klimatycznego spotkania. Na  scenie zaprezentował się Zespół muzyczny Atarax, Orkiestra Dęta z Pakoszówki, Kapela Ludowa “Kamraty”, Diakonia Muzyczna z parafii pw. NSPJ w Sanoku (Posada) oraz Męski Chór Liturgiczny z kościoła O. Franciszkanów z Sanoka. Każdy z nich po swoim występie otrzymał pamiątkową statuetkę i dyplom.
Na zakończenie swoje podziękowania i życzenia do wszystkich zebranych skierował sołtys Srogowa Górnego- p. Jan Jakima oraz odśpiewano podniosłą kolędę “Bóg się rodzi”.

 

Zdjęcia: GOK w Sanoku