Odkryj niepowtarzalne projekty Polska-Białoruś-Ukraina – edycja II

Ubiegłoroczna edycja konkursu „Odkryj niepowtarzalne pogranicze PBU” cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. W tym roku kontynuujemy tę ideę, skupiając się na tym, co najlepsze w projektach Programu PL-BY-UA. Obecnie wiele projektów może pochwalić się swoimi rezultatami. Chcielibyśmy wspólnie cieszyć się efektami Waszych wizyt w projektach i zachęcić innych do korzystania z tego, co powstało w ramach Programu.

Projekty PBU ze swojego regionu można łatwo znaleźć, korzystając z wyszukiwarki projektów na naszej stronie internetowej. Konkurs może być również inspiracją do podróży do innego regionu i odkrywania realizowanych tam projektów Programu.

Odkryj projekty PBU i prześlij swoje zdjęcia!

Celem Konkursu jest zaprezentowanie rezultatów projektów (co zostało zrobione, jak wpływają na życie ludzi, jak zmieniły pogranicze) lub projektów w trakcie realizacji (wszelkie działania prowadzone podczas tych przedsięwzięć). Można także sfotografować wydarzenia organizowane w ramach projektów, takie jak festiwale, spływy kajakowe czy warsztaty.

Zasady uczestnictwa: TUTAJ
 Formularz zgłoszeniowy: TUTAJ
 Termin nadsyłania zgłoszeń: 19 września 2021 r. Zgłoszenia otrzymane po tym terminie nie będą rozpatrywane.
 Publikacja wyników: koniec września 2021 r.

Dla zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

źródło: https://pbu2020.eu/pl/competitions/35