Ogłoszenie – dodatkowe punkty spisowe w Gminie Sanok

Chcąc ułatwić Państwu dostępność i zapewnić pomoc w szybkim i sprawnym wypełnieniu obowiązku spisowego, zorganizowaliśmy dyżury rachmistrzów spisowych w wybranych miejscowościach naszej gminy.

 

 

W dniu 15 sierpnia 2021 roku (niedziela) mieszkańcy gminy będą mogli dokonać spisu u dyżurującego rachmistrza w miejscowości Pisarowce w godzinach od 9.00 do 14.00 – w budynku Wiejskiego Domu Kultury w Pisarowcach.

W dniu 22 sierpnia 2021 roku (niedziela) mieszkańcy gminy będą mogli dokonać spisu u dyżurującego rachmistrza w miejscowości Jurowce w godzinach 10.00 do 14.00 – w budynku Wiejskiego Domu Kultury w Jurowcach.

W dniu 22 sierpnia 2021 roku (niedziela) mieszkańcy gminy będą mogli dokonać spisu u dyżurującego rachmistrza w miejscowości Załuż w godzinach 11.00 do 14.00 – w budynku Wiejskiego Domu Kultury w Załużu.

W dniu 22 sierpnia 2021 roku (niedziela) mieszkańcy gminy będą mogli dokonać spisu u dyżurującego rachmistrza w miejscowości Liszna  w godzinach 12.00 do 14.00 – w budynku Wiejskiego Domu Kultury w Lisznej.

Ważne:

  • Przygotuj PESEL wszystkich domowników
  • Zachowaj środki bezpieczeństwa (obowiązkowe maseczki)

Przypominamy, że udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 jest obowiązkowy.

Podstawową metodą NSP 2021 jest samospis internetowy. Każdy może spisać siebie i członków swojej rodziny.

Zapraszamy Mieszkańców z całej gminy!

Punkty spisowe w pozostałych miejscowościach zorganizowane zostaną w późniejszych terminach, o których będziemy Państwa informować.