Ogólnopolska Informacja Medyczna

Od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-20.00 oraz w soboty w godz. 8.00-16.00 pod numerem telefonu 22 123 94 39 dyżurują pracownicy Ogólnopolskiej Informacji Medycznej.

Misją Intermed  jest bezpłatne ułatwienie pacjentom w dotarciu do poszukiwanej  placówki medycznej i specjalisty oraz dostarczenie niezbędnych informacji związanych z procedurami i wymogami w polskiej służbie zdrowia.

Eksperci pomogą w znalezieniu odpowiedniego lekarza przyjmującego w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia, jak i prywatnie. Wskażą również placówkę medyczną według lokalizacji, specjalizacji, długości kolejki, wykonywanych badań, z nocną i świąteczną opieką oraz izby przyjęć, oddziały ratunkowe i pogotowie stomatologiczne.

Informacje medyczne są też dostępne na stronie http://www.intermed.pl