Piknik Rodzinny w Czerteżu – relacja

W dniu 18 czerwca 2017r. Stadion Sportowy w Czerteżu tętnił życiem. Sołectwa Czerteż, Zabłotce i Sanoczek zorganizowały Piknik Rodzinny. Było kolorowo i wesoło mimo początkowo niesprzyjającej aury. Imprezę swym występem uświetniła Kapela Ludowa Kamraty, Orkiestra Dęta z Pakoszówki oraz mażoretki Impuls.

Na najmłodszych czekały ciekawe konkursy i niespodzianki. Organizatorzy zadbali nie tylko o coś dla ucha ale także o coś dla smaku. Pełną parą pracował grill, serwując kiełbaski i inne dania. Kolejki ustawiały się także do stoiska z potrawami regionalnymi, których wybór był ogromny. Podczas imprezy można było skorzystać  z profesjonalnych porad kosmetycznych. Sporo emocji było podczas pokazu ratownictwa medycznego i sprzętu ratowniczego.  Organizatorzy pokazali, że Piknik Rodzinny to wspaniała zabawa dla małych i dużych.