Piknik rodzinny w Prusieku

29 czerwca plac przy sali Wiejskiego Domu Kultury w Prusieku zapełnił się od rodzin, które postanowiły spędzić niedzielne popołudnie na pikniku. Na uczestników czekało sporo atrakcji.

Dzieci do woli korzystały z dmuchanych zjeżdżalni i samochodów na akumulator oraz zmieniały swój wygląd, malując twarz kolorowymi farbami. W trakcie pikniku chętni mogli obejrzeć wystawę drzew i krzewów ozdobnych oraz skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej. Bez wątpienia, największą atrakcją była zabawa w pianie, do której nikogo nie trzeba było namawiać. Imprezę zakończyła zabawa taneczna pod gołym niebem przy muzyce zespołu TWA.

– Piknik uważam za udany – podsumowuje Jacek Sroka, sołtys Prusieka. – Dopisała nie tylko pogoda, ale i frekwencja. Mieszkańcy wrócili do domu zadowoleni.

Organizatorem pikniku było Sołectwo Prusiek.