Pisarowce walczyły do końca

Karpaty Krosno pokonały w finale Pucharu Polski okręgu Krosno LKS Pisarowce. Faworyzowanej
III-ligowej drużynie z pobliskiego Krosna wywalczenie pucharu nie przyszło wcale łatwo.

Grający w 4 lidze, ambitny LKS Pisarowce zawiesił rywalom poprzeczkę bardzo wysoko. Niestety proste błędy w defensywie bezlitośnie wykorzystał D. Cempa, który w 42 minucie wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. W 53 minucie z rzutu  karnego wyrównał K. Adamiak. Od tego momentu mecz był bardzo wyrównany, jednakże bardziej doświadczona drużyna z Krosna w 73 minucie zdobyła zwycięską bramkę. Krośnianie w półfinale wojewódzkim zagrają ze Stalą Rzeszów. Mecz oglądało 200 widzów.

LKS Pisarowce – Karpaty Krosno 1:2 (0:1)

 Bramki: 0:1 Cempa 42, 1:1 Adamiak 53-karny, 1:2 Cempa 73.

Skład drużyny z Pisarowiec: Hajduk – Kokoć, Łuczka, Kumah-Doe (77 Wąchocki), Sikorski – R. Domaradzki (80 Kasperkowicz), Lorenc, Walaszczyk, Adamiak, Sobolak – Pańko. Trener Damian Niemczyk.

Skład drużyny z Krosna: Stępień – Kantor, Pawlak, Kołodziej, Krupa – Paszek, Mordec, Dąbek, Stepankow, Kuliga – Cempa. Trener Adam Fedoruk.

Sędziował: Artur Szelc