Podniesiony poziom wód w Gminie Sanok

W związku z silnymi opadami deszczu na terenie naszej Gminy doszło do licznych podtopień domów oraz uszkodzeń infrastruktury drogowej. Woda zniszczyła wiele upraw, ogrodów, a także ciągów komunikacyjnych. Wezbrane rzeki San oraz Tyrawka pokazały swoje drugie oblicze. Najtrudniejsza sytuacja była w Tyrawie Solnej, Mrzygłodzie, Bykowcach i Załużu.

Szczególne podziękowania należą się strażakom z OSP Kostarowce, Niebieszczany, Strachocina, Hłomcza, Tyrawa Solna, Dobra, Mrzygłód, Pakoszówka, Bykowce i Wujskie. Ochotnicza Straż Pożarna to ludzie, na których zawsze możemy liczyć, którzy w różnych okolicznościach niosą pomoc ludziom i mieniu. Bez ich pomocy i zaangażowania straty byłyby znacznie większe. Dziękujemy również wszystkim tym, którzy  wraz ze strażakami „walczyli” z żywiołem.
Na chwilę obecną sytuacja jest opanowana.