PODR w Boguchwale zaprasza do korzystania z nowego serwisu “Podkarpacki e-bazarek”

Podkarpacki e-bazarek to nowy portal internetowy dający możliwość tworzenia krótkich łańcuchów dostaw pomiędzy producentami a konsumentami. To również doskonała bezpłatna promocja podkarpackich rolników, producentów regionalnej i ekologicznej żywności, usługodawców, twórców rękodzieła oraz kół gospodyń wiejskich.

Partnerami Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w tym przedsięwzięciu są m.in. Wojewoda Podkarpacki, Marszałek Województwa Podkarpackiego, Podkarpacka Izba Rolnicza, Związek Stowarzyszeń Podkarpacka Izba Rolnictwa Ekologicznego, a także lokalne media.

Działalność serwisu to pomoc instytucji jaką jest Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale mieszkańcom obszarów wiejskich w sprzedaży wytworzonych produktów i usług oraz realizacja hasła „CUDZE CHWALICIE, SWOJE POZNAJCIE”.

Portal dostępny pod adresem: https://podkarpackiebazarek.podrb.pl/

Pliki do pobrania