Powszechny Spis Rolny 2020 – trwa konkurs „Rolniku spisz się sam!”. Do wygrania bony o wartości 200 zł

Redakcja Super Nowości we współpracy z Urzędem Statycznym w Rzeszowie przygotowała wyjątkowy konkurs dla rolników. Mogą w nim wziąć udział wszyscy właściciele gospodarstw rolnych w naszym województwie. Wystarczy, że przez Internet spiszą się w Powszechnym Spisie Rolnym, a następnie zarejestrują na stronie: supernowosci24.pl. Ci, którzy zrobią to najszybciej mają szansę na nagrody w postaci bonów zakupowych! Rejestracja rozpocznie się w najbliższy poniedziałek 7 września!

Co zrobić, by wziąć udział w konkursie? Należy spisać się w Powszechnym Spisie Rolnym na stronie: spisrolny.gov.pl, a następnie wejść na stronę: supernowosci24.pl i znaleźć zakładkę „Rolniku Spisz się Sam!”, a w niej formularz konkursowy, który trzeba wypełnić. Rejestracja zgłoszeń odbywa się od poniedziałku do piątku, w godz. od 6 do 24. Sześć osób w danym dniu, które zarejestrują się jako pierwsze, w nagrodę otrzymają bony towarowe o wartości 200 zł każdy. Zgłoszenie i wypełnienie formularza konkursowego przez daną osobę może się odbyć tylko raz (ponowne zgłoszenia będą automatycznie usuwane przez system weryfikacyjny).

Konkurs trwa od 7 września do 2 października. Rejestracja zaczyna w najbliższy poniedziałek, a pierwsze wyniki zostaną podane na łamach dziennika „Super Nowości” już we wtorek (8 września). O wygranej zwycięzcy zostaną poinformowani mailem (na wskazany przez nich adres poczty elektronicznej) lub sms-em (na podany numer telefonu). Dostarczenie nagród nastąpi w ciągu 14 dni od każdego ogłoszenia wyników.

Uwaga!!! Jeżeli spisałeś się np. w środę, możesz to zgłosić w dowolnie wybranym dniu, ale tylko raz.

3 KROKI DO NAGRODY

1. Wejdź na stronę: spisrolny.gov.pl i dokonaj samospisu

2. Wypełnij formularz na stronie: supernowosci24.pl

3. Sprawdź w gazecie „Super Nowości”, czy jesteś jednym z 6 zwycięzców