Promesy dla jednostek OSP z terenu Gminy Sanok

Końcem sierpnia w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku miało miejsce uroczyste podpisanie umów i wręczenie promes dla 29 jednostek straży pożarnej działających na terenie powiatu sanockiego, w tym 4-ech jednostek OSP z terenu gminy Sanok tj. OSP KSRG Niebieszczany, OSP Pisarowce, OSP KSRG Strachocina i OSP Wujskie. Wsparcie pochodzi z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie w ramach „Ogólnopolskiego Programu Finansowania Służb Ratowniczych”.

W spotkaniu uczestniczyli prezes WFOŚiGW w Rzeszowie Adam Skiba, poseł na Sejm RP Piotr Babinetz, wicestarosta sanocki Janusz Cecuła, wójt gminy Bukowsko Marek Bańkowski, komendant powiatowy PSP w Sanoku Grzegorz Oleniacz, prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Sanoku Grzegorz Klecha, a także przedstawiciele jednostek straży pożarnych. Pozostałe jednostki, które otrzymały promesy to:

 • OSP w Besku
 • OSP w Posadzie Zarszyńskiej
 • OSP w Pielni
 • OSP w Jaćmierzu
 • OSP w Nowosielcach
 • OSP w Tyrawie Wołoskiej
 • OSP w Nagórzanach
 • OSP w Woli Sękowej
 • OSP w Odrzechowej
 • OSP w Rakowej
 • OSP w Długiem
 • OSP w Nowym Łupkowie
 • OSP w Porębach
 • OSP w Komańczy
 • OSP w Wolicy
 • OSP w Sanoku-Olchowcach
 • OSP w Zagórzu
 • OSP w Hołuczkowie
 • OSP w Rozpuciu
 • OSP w Siemuszowej
 • OSP w Rzepedzi
 • OSP w Mymoniu
 • OSP w Porażu
 • OSP w Czaszynie
 • OSP w Zahutyniu

 

 

źródło i foto: nadesłane