Promocja Gminy Sanok na III Podkarpackich Pokazach Lotniczych w Krośnie

2 września 2017  tysiące mieszkańców Podkarpacia, w tym miłośników lotnictwa i podniebnych akrobacji przybyło na krośnieńskie lotnisko, gdzie odbyły się III Podkarpackie Pokazy Lotnicze. [fb_button]

Zachwyt wzbudzały między innymi podniebne popisy: Artura Kielaka, Krzysztofa Cwynara, Grupy Akrobacyjnej Żelazny, Firebirds, Cellfast Flying Team, Royal Star Aero Mielec, czy Retro Sky Team, którzy zainscenizowali w powietrzu bitwę z okresu II wojny światowej. Zaprezentował się także produkowany w Mielcu M28 – dwusilnikowy samolot turbośmigłowy klasy STOL.

Gmina Sanok skorzystała z zaproszenia Władysława Ortyla Marszałka Województwa Podkarpackiego i przygotowała stoisko promocyjne, na którym zaprezentowane były projekty realizowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego. Stoisko przyciągnęło setki odwiedzających – było słodko, kolorowo i ciekawie. Największy podziw wzbudzały albumy, które rozchodziły się w okamgnieniu.

Oprócz Gminy Sanok prezentowały się: Nasza Chata, Muzeum Dziedzictwa Szkła, Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego w Bóbrce, Park Naukowo – Technologiczny Rzeszów – Dworzysko, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Krośnie, Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku, Zespół Szkół Technicznych w Leżajsku, Uzdrowisko Rymanów Zdrój, Uzdrowisko Iwonicz Zdrój, FIN Sp. z o.o., Urząd Miasta Krosna, Urząd Miasta w Jaśle, Urząd Gminy Kolbuszowa,Urząd Gminy Dębica, Starostwo Powiatowe w Jaśle, Urząd Miasta Tarnobrzega, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!