Prosimy o wsparcie dla Pani Natalii, mieszkanki Prusieka.

Zwracamy się z prośbą o wsparcie w leczeniu Natalii Grad. Pani Natalia jest mieszkanką naszej gminy, mieszka w Prusieku.

Pani Natalia i Pan Paweł Grad są młodym małżeństwem, mają dwie małe córeczki i całe życie przed sobą. 29 listopada 2016 roku ich świat legł w gruzach. Pani Natalia usłyszała wyrok: chłoniak śródpiersia. Rozpoczęła się walka o życie. Rok 2017 to nieustanne pobyty w szpitalach.

Przez kolejne cykle chemioterapii Pani Natalia musiała przebywać w izolatce. Niestety, kolejnych 8 cykli nie przyniosło oczekiwanego rezultatu. Państwo Grad się nie poddali. Pani Natalia pozostała silna i pełna woli do walki. Ma dla kogo żyć! Poddała się kolejnej terapii w klinice w Krakowie. Choć kolejne dwie serie trudnej, wysokodawkowanej chemii przyniosły kolejne miesiące rozłąki, dużo bólu i cierpienia, to niestety też nie przyniosły efektu.

Rak okazał się silniejszy od dostępnych metod leczenia refundowanych w Polsce przez NFZ.

Pozostał jeszcze NIVOLUMAB, preparat do monoterapii, terapii ostatniej szansy. Koszt leczenia w Polsce wynosi 120 tysięcy złotych. Można ją wykonać blisko, w szpitalu w Brzozowie.

W imieniu pani Natalii i jej rodziny zwracamy się z prośbą o wsparcie. Pomocą będzie każda kwota. Na terenie Gminy Sanok prowadzona będzie zbiórka. Fundacja Czas nadziei posiada pozwolenie na prowadzenie zbiórki publicznej o nr 2015/1994/OR. Osobą odpowiedzialną będzie Pan Jacek Sroka – Sołtys miejscowości Prusiek.

Liczy się każda wpłacona złotówka! Uruchomiono specjalne SUBKOTO. 100% środków zgromadzonych na tym koncie zostanie przekazanych na leczenie chorej matki.

Wpłaty na leczenie Natalii Grad:
Fundacja Czas Nadziei
PBS BANK 57 8642 1184 2018 0037 4228 0021
*Jest to specjalne subkonto przeznaczone wyłącznie na pomoc Pani Natalii.

Wpłaty PayPal:
Wystarczy wejść na stronę czasnadziei.pl/pomoc-dla-natalii-grad-pilne – w stopce jest odpowiedni przycisk.

Wpłaty SMS:
treść: ICH.NADZIEJA numer: 7555