Przerwy w dostawie energii elektrycznej

Ze względu na wykonywane prace remontowo-eksploatacyjne wymagane jest wyłączenie pewnych elementów sieci i w związku z tym wstrzymanie na kilka, a nawet na kilkanaście godzin dostaw energii elektrycznej dla odbiorców z terenu gminy Sanok.

 

– Zdajemy sobie sprawę, że każda przerwa w dostawie prądu jest uciążliwa i bardzo dezorganizuje codzienne życie – tłumaczy Jan Gagatko, dyrektor PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów Rejon Energetyczny Sanok. – Mając na uwadze fakt, że energia elektryczna stała się dobrem powszechnym, a dostęp do niej jest coraz częściej traktowany jako jedno z podstawowych praw człowieka, staramy się tak zorganizować i przygotować prace w terenie, aby trwały one możliwie jak najkrócej.

Informacje o planowych wyłączeniach prądu dostępne są na stronie internetowej PGE Dystrybucja http://www.pgedystrybucja.pl/wylaczenia