Przyjdź i spisz się w Gminnym Punkcie Spisowym 2021 w Urzędzie Gminy Sanok

Szanowni Państwo – szczególnie osoby starsze;

Jeśli macie problem z wypełnieniem formularza w Narodowym Spisie Powszechnym bądź nie macie ufności, czy osoba dzwoniąca i podająca się za rachmistrza spisowego rzeczywiście nim jest:
serdecznie zapraszamy do skorzystania z Gminnego Punktu Spisowego, mieszczącego się w Urzędzie Gminy Sanok na III piętrze, pokój 302.

Gminny punkt Spisowy wyposażony jest w stanowisko komputerowe z dostępem do Internetu, z którego mogą skorzystać osoby nie posiadające w domu komputera czy dostępu do Internetu lub poprosić o pomoc urzędnika, który pomoże wypełnić formularz spisowy.

* Osoby zainteresowane spisem w Gminnym Punkcie Spisowym proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr tel. 13 46 56 564 w celu ustalenia daty i godziny spisu.