Punkt spisowy w Urzędzie Gminy Sanok – NSP 2021

Dla osób, które nie posiadają komputera lub dostępu do internetu w Urzędzie Gminy Sanok w pokoju nr 302 na III piętrze zostało przygotowane stanowisko wyposażone w sprzęt komputerowy z dostępem do Internetu, z którego może skorzystać każdy chcący dokonać samospisu internetowego poprzez formularz spisowy dostępny na stronie  http://spis.gov.pl

W Gminnym Biurze Spisowym możemy zasięgnąć wszelkich informacji na temat NSP 2021. Pracownicy Gminnego Biura Spisowego w razie potrzeby pomogą wypełnić formularz.

Przed wizytą prosimy skontaktować się z Urzędem Gminy w celu umówienia wizyty, dzwoniąc pod nr tel.: 13 46 56 564

Więcej informacji o Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań można uzyskać dzwoniąc na infolinię spisową pod numer 22 279 99 99

Pliki do pobrania