Remix Niebieszczany wywalczył drugie miejsce

27 stycznia na hali sportowej w Zespole Szkół w Besku rozegrano piłkarski turniej „Przełom Cup 2019” zorganizowany w ramach akcji „Piłkarska Zima OZPN Krosno 2019”. Organizatorem spotkania był Ludowy Klub Sportowy „Przełom” Besko.

Do piłkarskich zmagań przystąpiło osiem drużyn młodzieżowych z rocznika 2011: Remix Niebieszczany, Przełomek Besko I, Przełomek Besko II, AP Sanok, Orzełek Bażanówka, Bardomed Krosno, MOSIR Dukla i Wilczki Lesko. Zawodom sędziował Przemysław Sidor oraz jego asystent Dawid Rajter.

Drużyny rozgrywały 10-minutowe mecze w systemie każdy z każdym. Po zaciętej walce wyłoniono zwycięzców.

Pierwsze miejsce zdobyła drużyna Bardomed Krosno, drugie Remix Niebieszczany a trzecie – Wilczki Lesko.

Kolejne miejsca zajęli: AP Sanok, MOSIR Dukla, Przełomek Besko I, Orzełek Bażanówka, Przełomek Besko II.

W turnieju nagrodzono również najlepszych zawodników z każdej drużyny:

  • Filip Bobik – Remix Niebieszczany;
  • Bartosz Mroczkowski – Przełomek Besko I;
  • Aleksander Lewicki – Przełomek Besko II;
  • Kaja Subik – AP Sanok;
  • Alan Połdiak – Orzełek Bażanówka;
  • Szymon Telesz – Bardomed Krosno;
  • Szymon Bik – MOSIR Dukla;
  • Filip Gołębiewski – Wilczki Lesko.

Najlepszym strzelcem turnieju okrzyknięto Filipa Bobika z Remixu Niebieszczany, zaś najlepszym bramkarzem został Bartosz Szuba.

Wszystkie drużyny biorące udział w zawodach otrzymały pamiątkowe dyplomy, najlepszym zawodnikom wręczono statuetki a trzy zwycięskie drużyny zostały obdarowane pucharami ufundowanymi przez OZPN Krosno.