Remont wraz z modernizacją Wiejskiego Domu Kultury w Jurowcach zakończony

W maju br. dobiegły końca prace związane z realizacją zadania pn. “Remont wraz z modernizacją budynku Wiejskiego Domu Kultury w miejscowości Jurowce”.
W ramach zleconych prac wykonano roboty rozbiórkowe (m.in. demontaż istniejącej antresoli), roboty remontowe ścian tj. szpachlowanie i malowanie oraz roboty posadzkowe tj. rozbiórka podłóg oraz warstw posadzkowych, wykonanie nowych warstw posadzkowych z ułożeniem, cyklinowaniem i lakierowaniem parkietu, wymieniono oświetlenie i zamontowano tablicę oświetleniową. Budynek Wiejskiego Domu Kultury zyskał także nową pompę ciepła ze zbiornikiem buforowym i sterowaniem oraz instalację centralnego ogrzewania z montażem grzejników.

Całość inwestycji wynosi 184 992,27 zł, w tym kwota dofinansowania to 117 715,00 zł.

W ramach realizacji projektu planowana jest impreza inauguracyjna, adresowana do mieszkańców sołectwa Jurowce oraz okolicznych gmin, podczas której przeprowadzona zostanie akcja promocyjna znajdującej się na obszarze objętym LSR infrastruktury: szlaki, ścieżki, siłownie zewnętrzne i place zabaw. Uczestnikom imprezy w atrakcyjny sposób zostanie przedstawiona oferta regionu oraz WDK w Jurowcach.

Już dziś gorąco zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Sanok oraz gmin sąsiadujących!