Rozstrzygnięcie VI edycji konkursu “Baw się bez alkoholu” w Gminie Sanok

W dniu dzisiejszym Wójt Gminy Sanok Anna Hałas wręczyła nagrody w VI edycji konkursu plastycznego “Baw się bez alkoholu”, który zorganizowano w ramach gminnego programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Gminie Sanok.
Spośród 55 nadesłanych prac, komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców, w następujących kategoriach wiekowych:

W kategorii klas I-III:

1 x I miejsce

1 x II miejsce

1 x III miejsce

W kategorii klas IV- VIII:

4 x  I miejsce

4 x II miejsce

4 x III miejsce

Zainteresowanie konkursem mile nas zaskoczyło. Mimo trwających wakacji dzieci wykazały się dużym zaangażowaniem, wyobraźnią i kreatywnością w wykonaniu prac. Komisja konkursowa miała spore trudności, aby wyłonić te najlepsze – wybór nie był łatwy.  Jak obiecywaliśmy, na każdego uczestnika czekały atrakcyjne upominki 🙂
Mamy nadzieję, że przyznane nagrody staną się dodatkową zachętą do udziału w kolejnych tego typu konkursach, na które już teraz serdecznie zapraszamy!

Wszystkim dzieciom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji, a z nowymi prezentami niech będą jeszcze weselsze!! 🙂