Spotkanie z latem w Zabłotcach

W minioną sobotę w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Gminie Sanok, podczas trwania lokalnej kampanii profilaktycznej pod nazwą „Trzeźwo patrzę na świat”, w miejscowości Zabłotce w Wiejskim Domu Kultury odbyło się spotkanie dla dzieci z sołectwa Zabłotce i Czerteż pod hasłem „Spotkanie z latem”.[fb_button]

Podczas wspólnej zabawy prowadzone były różne konkurencje ułatwiające wzajemne poznawanie się, ćwiczące refleks, a także spostrzegawczość. Liczne zabawy wzbudzały wiele emocji, dostarczyły mnóstwa mocnych wrażeń i lawinę śmiechu. Bez wątpienia bardzo dużą atrakcją dla wszystkich najmłodszych uczestników spotkania było malowanie twarzy. Wspólną zabawę umilały dźwięki muzyki w wykonaniu DJ-Mirka, natomiast o stronę kulinarną imprezy zadbały Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Zabłotcach.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.