Strachocina: Turniej “Baw się razem z nami”

29 listopada 2019 r., na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Strachocinie został rozstrzygnięty konkurs „Baw się razem z nami”. Impreza cykliczna, organizowana dla uczniów Szkół Podstawowych klas I-III.

W tym roku, w zawodach udział wzięły reprezentacje Szkół Podstawowych z Dobrej, Falejówki, Kostarowiec, Niebieszczan, Pakoszówki, Pisarowiec, Strachociny, Trepczy oraz Tyrawy Solnej.

Wyniki zawodów prezentują się następująco:

I miejsce – SP Strachocina

II miejsce – SP Niebieszczany

III miejsce – SP Kostarowce

Pozostałe szkoły zajęły równorzędne  IV miejsce.

Wszystkie drużyny otrzymały z rąk p. Anny Hałas – Wójta Gminy Sanok, pamiątkowe dyplomy, statuetki i nagrody rzeczowe. Zaś zawodnicy trzech najlepszych drużyn –  medale.

Gratulujemy!

Tekst i zdjęcia dzięki uprzejmości GOK w Sanoku.