Sufit w WDK w Srogowie Dolnym robi wrażenie

Nietypowy sufit, bo napinany i przyozdobiony kolorowymi świetlówkami LED można podziwiać w sali Wiejskiego Domu Kultury w Srogowie DolnymPoprzedni  wymagał remontu, stąd pomysł, aby nowy wyróżniał się od innych.

Zakres prac w sali WDK obejmował wykonanie sufitu, jego dwukrotne malowanie oraz demontaż starych i montaż nowych lamp i linii świetlnych.

Wykonawcą innowacyjnego sufitu jest firma ISM z Sanoka. Całkowity koszt inwestycji wyniósł 25 tys. zł.

Sufit napinany to rodzaj sufitu podwieszanego, który składa się jedynie z dwóch elementów: profilu mocowanego na ścianach oraz rozpiętej między nimi specjalnej membrany. Można go stosować praktycznie we wszystkich pomieszczeniach – od łazienek, kuchni i pokoi, przez biura i gabinety, po wielkie hale. Koszt jego wykonania jest porównywalny cenowo do tradycyjnych sufitów podwieszanych.