Sukces reprezentantów UKS Karate Kyokushin Kumite Niebieszczany

W sobotę odbył się IX Międzynarodowy Turniej o Puchar Solny w Wieliczce. Na trzech matach rywalizowało 350 zawodników z Polski, Czech, Rumunii i Niemiec. UKS Karate Kyokushin Kumite Niebieszczany, reprezentowali Dawid Koczera kat. Junior do 70kg i Krzysztof Rycyk kategoria junior młodszy do 60kg.

Z dwójki naszych zawodników Dawid Koczera  wypadł rewelacyjnie, zdobywając 2 miejsce, ulegając w finale, bardziej doświadczonemu zawodnikowi, dopiero po dogrywce. Dawid treningi karate rozpoczął we wrześniu, a do tego turnieju przygotowywał się niespełna 2 miesiące. Jego pierwszy start bardziej polegał na sprawdzeniu tego nad czym jeszcze musimy popracować, tym bardziej wynik i postawa walce naszego zawodnika cieszy i dobrze rokuje na przyszłość.