Sukces uczennic Zespołu Szkół w Strachocinie w XII edycji Powiatowego Konkursu „Ignacy Łukasiewicz – życie i dzieło” w Krośnie

I miejsce w powiatowym konkursie o Ignacym Łukasiewiczu, patronie szkoły w Strachocinie, wywalczyły dziewczyny Zuzanna Dąbrowska, Karolina Niżnik i Karolina Radwańska.[fb_button]

Dziewczyny bardzo dobrze zaprezentowały się w części pisemnej konkursu odpowiadając na szereg bardzo trudnych pytań z życia i działalności tego wielkiego Polaka. Jeszcze lepiej poszło im podczas prezentacji filmiku, który dotyczył pomników i innych form upamiętnienia działalności Łukasiewicza. Tutaj otrzymały dużo słów uznania, za ciekawe ujęcie tematu i wyszukanie mało znanych materiałów, które podniosły wartość merytoryczną i artystyczną pracy.  Suma punktów z dwóch części konkursu dała dziewczynom I miejsce.

Konkurs odbył się 17 maja 2017r. w Zespole Szkól Ponadgimnazjalnych nr 4 w Krośnie „Naftówka”. Uczennice do konkursu przygotowała  mgr Elżbieta Dobosz, nauczyciel historii.

Serdecznie gratulujemy!!!

?

?

?

?