Sukces w Przemyślu

16 marca 2017 r. w Zespole Parków Krajobrazowych w Przemyślu odbył się finał konkursu literackiego pt. „ Poeta przyrodniczy”. Miło nam poinformować, że uczennica- Maria Wilk ze Szkoły Podstawowej w Niebieszczanach znalazła się w gronie laureatów i zdobyła I miejsce w kategorii szkół podstawowych (w zmaganiach brało udział ponad 40. uczestników!). Konkurs propagował wartości przyrodnicze, historyczne i kulturalne Parku Krajobrazowego Gór Słonnych i Parku Krajobrazowego Pogórza Przemyskiego. Wiersz Marysi ukaże się w II tomie poezji przyrodniczej jeszcze w tym roku, a na razie można go zobaczyć na stronie: https://www.facebook.com/zpkwprzemyslu/ Gratulujemy i życzymy laureatce twórczych natchnień oraz kolejnych udanych dzieł literackich.

Uczennicę do konkursu przygotowała Marta Brzeżawska.