Sukcesy przedszkolaków z Pisarowiec

W dniu 24 marca br. pięcioletnia Milenka Borek z Punktu Przedszkolnego w Pisarowcach  odebrała
w ODK Gagatek w Sanoku nagrodę i pamiątkowy dyplom wyróżnienia za udział w XVI edycji konkursu MALUCHY MALUJĄ. Jury  nagrodziło 40 prac dzieci z 428 nadesłanych na konkurs. Wszyscy nagrodzeni otrzymali wyróżnienia i nagrody rzeczowe. Serdecznie gratulujemy Milence sukcesu
i jesteśmy dumni z jej pierwszego osiągnięcia w tak dużej liczbie rywalizujących małych twórców.

W konkursie, o temacie: „Magiczne miejsce”, wzięły udział:

– przedszkola z:Bliznego, Brzozowa (nr 1,2) , Bukowska, Haczowa z filia w Trześniowie, Humnisk, Iwonicza,  Iwonicza Zdroju, Nowotańca, Leska, Pakoszówki, Pisarowiec, Rymanowa Zdroju (Sióstr Miłosierdzia) Sanoka (nr 1,2,2A,3,4 ) Starej Wsi ( Przedszkole Samorządowe)

– szkoły : z Beska, Czerteża, Grabownicy Starzeńskiej, Humnisk, Jaćmierza, Łukowego, Mokrego, Nowosielec, Poraża, Posady Górnej, Prusieka, Rzepedzi, Zahutynia, Zagórza, Zarszyna

– placówki z Sanoka: ODK „Gagatek”, ODK „Puchatek”, MDK, Świetlica SM „Autosan”,  oraz prace indywidualne niereprezentujące żadnej placówki.

Pokonkursową wystawę prac obejrzeć można do 28 kwietnia w godz. 13.00 – 19.00 w Osiedlowym Domu Kultury GAGATEK w Sanoku.

W ostatnich czasach nie był to jedyny sukces zdolnych przedszkolaków z Punktu Przedszkolnego w Pisarowcach. W dniu 21 listopada 2016 r. Nikola Gliściak , czterolatka, zajęła I miejsce w konkursie recytatorskim Wierszowanie 2016 zorganizowanym przez MDK w Sanoku. W konkursie rywalizowało 27 dzieci z przedszkoli i klas I-III szkół podstawowych. Jedynie 6 z nich  została nagrodzona. Dla Nikoli był to bardzo udany debiut konkursowy. Młodej artystce serdecznie gratulujemy odwagi i życzymy dalszych sukcesów.