Święto Niepodległości w gminie wiejskiej Sanok

W gminie wiejskiej Sanok obchody Święta Niepodległości, odbyły się 11 listopada 2016 roku w sali Wiejskiego Domu Kultury w Strachocinie.[fb_button]

Była to wyjątkowa uroczystość, lekcję patriotyzmu licznie zgromadzonej publiczności udzielili uczniowie Zespołu Szkół w Strachocinie. Dzieci z klasy II szkoły podstawowej, pięknie śpiewały i tańczyły z biało-czerwonymi szarfami. Gimnazjaliści zaś przedstawili scenkę „ Dokąd zmierzasz Polsko”.

Zespół Forever Young wykonał wiązankę pieśni patriotycznych. Jak na uroczystość patriotyczną przystało, wystąpiła również orkiestra dęta z Pakoszówki i mażoretki z zespołu „ Impuls ”. Na zakończenie uroczystości Pani Anna Hałas Wójt gminy Sanok, podziękowała wszystkim, którzy swoimi występami uświetnili tę wyjątkową uroczystość. Wszystkim zebranym życzyła zawsze wolnej i niepodległej Ojczyzny.