Szkolenie z rozliczania dotacji dla ngo

Grupa Inicjatywna na rzecz bieszczadzkich NGO wraz z Lokalną Grupą Działania „Zielone Bieszczady” zapraszają wszystkich zainteresowanych na szkolenie pt. „Rozliczenie projektów”. Szkolenie skierowane jest przede wszystkim do członków grup nieformalnych i bieszczadzkich organizacji pozarządowych korzystających ze wsparcia finansowego ze źródeł zewnętrznych. Celem spotkania jest podniesienie wiedzy i umiejętności w zakresie rozliczania dotacji.

Miejsce spotkania:      Hala sportowa w Ustrzykach Dolnych (ul. 29 Listopada 19 a, 38-700 Ustrzyki Dolne)

Data spotkania:          28.11.2017 r.

Godziny szkolenia:     9.00 – 17.00

 

Ze względu na ograniczaną liczbę miejsc prosimy osoby zainteresowane o zgłoszenie chęci udziału w szkoleniu do dnia 27.11.2017 r. do godz. 12.00 pod numerem telefonu 13-471-18-20  lub  e-mailowo: lgdzielonebieszczady@wp.pl

Ponadto przypominamy, iż w ramach projektu prowadzimy porady w zakresie doradztwa księgowego, prawnego, coachingu  oraz porady w zakresie współpracy. Osoby chętne proszone są o wcześniejsze umówienie się na dokładny termin pod numerem telefonu 13-471-18-20.