Trwa remont sali widowiskowo – tanecznej w Wiejskim Domu Kultury w Trepczy

W ramach pozyskiwanych środków finansowych oraz posiadanych środków własnych, Gmina Sanok sukcesywnie remontuje Wiejskie Domy Kultury na swoim terenie. Są to budynki niezwykle ważne dla mieszkańców, gdyż zarówno w nich, jak i wokół nich często koncentruje się życie lokalnej społeczności. To tutaj organizowane są przyjęcia weselne, urodzinowe, komunijne, biesiady, koncerty i inne imprezy okolicznościowe. W lipcu br. rozpoczęły się długo wyczekiwane prace remontowe w budynku Wiejskiego Domu Kultury w Trepczy.

W ubiegłych latach wykonano montaż klimatyzacji na sali tanecznej oraz nowe ogrodzenie wokół posesji. Teraz przyszedł czas na prace związane z odnowieniem samej sali. Remont obejmuje przede wszystkim zlikwidowanie pęknięć i ubytków w ścianach i sufitach, malowanie odnowionych powierzchni oraz montaż elementów dekoracyjnych.
Dzięki ciekawym połączeniom kolorystycznym ścian i elementom dekoracyjnym sala otrzyma nowy, efektowny wygląd. Z kolei z zewnątrz, Wiejski Dom Kultury zyska nowe schody wejściowe oraz częściowo odnowioną stolarkę.