Turniej Piłki Nożnej 10+

W sobotę, 10 sierpnia, na orliku w Trepczy odbył się Turniej Piłki Nożnej, w którym rywalizowało sześć drużyn z Trepczy, Pisarowiec, Sanoka i Prusieka, złożonych  z pięciu zawodników i bramkarzy. Spotkania były rozgrywane systemem mieszanym.
Najlepszą okazała się drużyna ,,KEBAB HOUSE “. Drugie miejsce zajęła  ekipa “BESKIDU PRUSIEK”, zaś trzecia lokata przypadła “FC PISAROWCE”. Tuż za podium znaleźli się piłkarze “NAZWA”, piąte miejsce zajęli zawodnicy z ,, FC FOOTBALL TREPCZA”, a szóste – ,,FC PO NALEWCE”.
Podczas turnieju rozegrano łącznie 10 meczy, które przyniosły wiele emocji i bramek. Mecze były zacięte, toczone w szybkim tempie. Turniej odbywał  się w przyjaznej atmosferze i duchu rywalizacji sportowej. Uczestnicy otrzymali nagrody: puchary, dyplomy oraz akcesoria sportowe.