Upłynął termin składania prac w konkursie plastycznym “Baw się bez alkoholu”. Wyniki wkrótce

W dniu 30 czerwca upłynął termin składania prac plastycznych w konkursie pn. “BAW SIĘ BEZ ALKOHOLU”.
W ramach przypomnienia:
konkurs został ogłoszony przez Wójt Gminy Sanok Annę Hałas oraz Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, adresowany do uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Sanok.

INFORMACJA o konkursie.

Na adres organizatora wpłynęło łącznie 55 prac małych artystów, w dwóch kategoriach wiekowych:

• Klasy I-III       22 prace
  • klasy IV-VIII   33 prace

Dzieci bardzo mile nas zaskoczyły! Mimo już rozpoczętych wakacji i zasłużonego odpoczynku wykazały dużą aktywność w konkursie. Otrzymaliśmy wiele pięknych i twórczych prac. Komisja konkursowa dokona teraz ich oceny i wyłoni zwycięzców. Już wiemy, że wybór nie będzie łatwy 🙂

Zwycięzcy otrzymają wyjątkowe nagrody !!! 🙂

Dziękujemy wszystkim dzieciakom, które wykazały chęć, kreatywność i zaangażowanie w naszym konkursie.