W Pisarowcach odbyła się NOC BIBLIOTEK 2019

W sobotę 5 października w godzinach 18.00-22.00, biblioteka Gminna w Pisarowcach wraz ze swoimi młodymi czytelnikami, włączyła się w ogólnopolską NOC BIBLIOTEK 2019. Gościem honorowym był kabaret HRABI ze specjalnym programem artystycznym.Dzięki materiałom przesłanym przez organizatorów, uczestnicy spotkania w całej Polsce, jak i w Pisarowcach, mogli wspaniale bawić się Flirtem Literackim i zgodnie z tegorocznym hasłem „ZNAJDŹMY WSPÓLNY JĘZYK” zagrać w kilka gier oraz pooglądać film „Ptyś i Bill”. Na pamiątkę czterogodzinnej fantastycznej zabawy, każdy uczestnik otrzymał specjalnie dedykowane na ten dzień zakładki do książek oraz naklejki, a do zasobów bibliotecznych przekazane zostały książki dla najmłodszych.
NOC BIBLIOTEK to wielkie święto bibliotek i czytania. Ta ogólnopolska akcja w niekonwencjonalny sposób ma zachęcić do korzystania z zasobów bibliotecznych, jako najbardziej otwartych i dostępnych instytucji kultury z ofertą dla osób w każdym wieku. Dlatego wszystkich … małych i dużych … zapraszamy do Biblioteki Gminnej w Pisarowcach, gdzie na wszystkich chętnych czekają ciekawe książki, gry planszowe, multimedia oraz  warsztaty.

Serdecznie zapraszamy!