W Stróżach Małych odbyła się Konferencja Związku Bieszczadzkich Gmin Pogranicza

7 lipca w Multimedialnym Centrum Edukacyjno-Kulturalnym w Stróżach Małych odbyła się konferencja Związku Bieszczadzkich Gmin Pogranicza. W spotkaniu uczestniczył Wicemarszałek Sejmiku Województwa Podkarpackiego Piotr Pilch, Radna Sejmiku Woj. Podkarpackiego Monika Brewczak, burmistrzowie i wójtowie gmin zrzeszonych w Związku oraz przedstawiciele Banku Gospodarki Krajowej.

Podczas spotkania z samorządowcami Marszałek Pilch przedstawił m.in. możliwości finansowe nowej perspektywy środków unijnych na lata 2021-2027, natomiast przedstawiciele BGK omówili zasady pozyskiwania środków oraz składania wniosków w ramach rządowego programu “Polski Ład”.

 

 

 

 

#PolskiŁad
RPO na lata 2021-2027

Planowanych Inwestycjach w rejonie Bieszczad