Wiceminister w Ministerstwie Aktywów Państwowych Janusz Kowalski odwiedził dziś Gminę Sanok!

Dziś popołudniu Wójt Gminy Sanok Anna Hałas miała przyjemność gościć w urzędzie Wiceministra w Ministerstwie Aktywów Państwowych Janusza Kowalskiego. W spotkaniu uczestniczyli także Poseł na Sejm RP Piotr Uruski, radna Sejmiku Województwa Podkarpackiego Monika Brewczak, Starosta Powiatu Sanockiego Stanisław Chęć oraz radny Powiatu Sanockiego Damian Biskup.

Wizyta wiceministra Janusza Kowalskiego była okazją do rozmowy o najnowszych inwestycjach w naszym regionie, a także do omówienia spraw związanych z funkcjonowaniem i wsparciem dla samorządów. To kolejna ważna wizyta przedstawiciela rządu na naszym terenie. Końcem lipca gościliśmy Ministra Środowiska Michała Wosia CZYTAJ.