Wspieraj lokalnie – Rozlicz PIT i przekaż 1% w Gminie Sanok

Przypominamy wszystkim, którzy nie złożyli jeszcze rocznych zeznań podatkowych, o możliwości przekazania 1% podatku dla Ochotniczych Straży Pożarnych w Gminie Sanok. Jak to zrobić? Poniżej wszystkie niezbędne informacje.

Zachęcamy do skorzystania!

Darmowy program PITax do rozliczania PIT umożliwia swobodny wybór Organizacji Pożytku Publicznego i przekazanie 1% podatku dochodowego od osób fizycznych. Wszystkich chętnych, a w szczególności mieszkańców Gminy Sanok zachęcamy do wybierania z listy Ochotniczych Jednostek Straży Pożarnych. Wspierajmy lokalnie 🙂

Darmowy program dostępny pod linkiem:         https://www.pitax.pl/rozlicz/urzad-gminy-sanok/

Można też skorzystać wchodząc na https://www.gminasanok.pl po prawej stronie w kolumnie klikając w ikonkę:

Poniżej zrzut ekranu katalogu organizacji pozarządowych w programie.
Wypełniając kolejne etapy przechodzimy do zakładki przekazania 1% podatku – nazwa OSP pojawia się po najechaniu myszką na kafelek z logotypem.

 

Zachęcamy do przekazywania 1% podatku dla lokalnych Jednostek Ochotnicznych Straży Pożarnych!

 

 

Projekt „Wspieraj lokalnie” przygotował Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych korzystając
z oprogramowania PITax.pl Łatwe podatki
.