Wspólnie o Funduszach Europejskich

Rusza kolejna edycja konkursu organizowanego przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju pod nazwą „Wspólnie o Funduszach Europejskich”.

Kto może skorzystać?

Do udziału w konkursie mogą zgłaszać się instytucje publiczne, partnerzy społeczno-gospodarczy, organizacje pozarządowe, w tym także Koła Gospodyń Wiejskich (KGW) zarejestrowane w Krajowym Rejestrze KGW.

Na co można otrzymać wsparcie?

W konkursie można wnioskować o wsparcie w wysokości do 20 000 zł brutto. Kwota ta musi być przeznaczona na organizację wydarzeń informacyjno-promocyjnych poprzez realizację różnego rodzaju spotkań, konferencji, warsztatów czy szkoleń. Ponadto, będzie można liczyć na wsparcie Ministerstwa w postaci bezpłatnego udostępnienia publikacji, broszur tematycznych czy rollupów.

Pula środków przeznaczonych na konkurs to 800 tysięcy złotych.

WAŻNE: Wydarzenia muszą zostać zrealizowane do końca października 2019 r.

Termin składania ofert

Oferty można składać w dwóch turach:

  •  I tura – termin do 15 kwietnia 2019 r.
  • II tura – termin od 3 czerwca do 24 czerwca 2019 r.

– w wersji elektronicznej (zgodnie z załączonym Formularzem Ofertowym) na adres: promocja@miir.gov.pl z dopiskiem Konkurs „Wspólnie o FE” – I tura 2019.

Gdzie szukać informacji?

Zapraszamy do odwiedzania portalu: www.FunduszeEuropejskie.gov.pl – w zakładce “Weź udział w promocji Funduszy Europejskich” znajdują się wszystkie potrzebne informacje. Wszelkie pytania dotyczące dokumentacji można zadawać za pośrednictwem adresu e-mail: promocja@miir.gov.pl lub pod numerem telefonu 22 273 73 82.

 

Pliki do pobrania