Wystawa prac Pracowni Ginących Zawodów w Mrzygłodzie

Pod koniec listopada, w Mrzygłodzkim Domu Kultury zorganizowana została wystawa prac uczestników warsztatów garncarskich, jakie odbywały się w Pracowni Ginących Zawodów w Mrzygłodzie.Wystawę otworzył P. Paweł Wdowiak – Prezes Zarządu LGD Dolina Sanu, dziękując osobom, bez których realizacja projektu nie byłaby możliwa: m.in P. Iwonie Woch – Prezes Zarządu LGD Zielone Bieszczady, P. Annie Tymoczko – Dyrektor SP w Mrzygłodzie, P. Aleksandrze Liszce oraz sołtysowi-  P. Janowi Sitarzowi.

Wystawa jest podsumowaniem działań realizowanych od sierpnia br. przez stowarzyszenie LDG w ramach projektu dofinansowanego przez Województwo Podkarpackie „Historie gliną malowane”. Część prac zostanie zachowana w ramach stałej ekspozycji utworzonej w Pracowni Ginących Zawodów.