Wystawa Tradycje Świąt Bożego Narodzenia już otwarta!

6 grudnia uroczyście otwarto 23. Wystawę „Tradycje Świąt Bożego Narodzenia” w sali Klubu Górnik w Sanoku. Organizatorami od lat są: Wójt Gminy Sanok Anna Hałas oraz Gminny Ośrodek Kultury w Sanoku. Wystawa od początku cieszy się ogromnym zainteresowaniem, nie tylko wśród mieszkańców naszej gminy. Na pewno każdy znajdzie tam coś dla siebie. Podczas wystawy można podziwiać własnoręcznie wykonane piernikowe figurki, stroiki świąteczne, bombki i łańcuchy choinkowe, szopki i całe mnóstwo innych rzeczy, które trudno wymienić. Wystawa od lat kusi rodzinną atmosferą, śpiewem kolęd i tradycyjnymi potrawami wigilijnymi. Niewątpliwie odwiedzając wystawę można już poczuć magię świąt.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć i odwiedzin wystawy do 11 grudnia (włącznie) w godzinach od 9.00 do 17.00.