X Gminny Przegląd Piosenki Wiosenne Nutki- Pisarowce 2018

26 kwietnia 2018 roku już po raz dziesiąty dzieci ze szkół podstawowych z terenu Gminy Sanok, śpiewająco powitały wiosnę. Organizatorami przeglądu byli: Anna Hałas –Wójt Gminy Sanok i Gminny Ośrodek Kultury w Sanoku.

[fb_button]

W kategorii solistów wystąpili:

– Nikola Gliściak – SP Pisarowce

– Kacper Radwański – SP Strachocina

– Nikola Grzebień – SP Pakoszówka

– Milena Bajger – FSP w Czerteżu

– Jadwiga Witek – SP w Kostarowcach

– Aleksandra Kurek – SP w Niebieszczanach

– Wiktoria Jasińska – SP w Pakoszówce

W kategorii zespołów wystąpiły:

– „ Wesołe Trzeciaki ” – SP w Strachocinie

– „ Wiosenka” i „ Motylki ” – SP w Trepczy

– „ Oklaski ” – FSP w Czerteżu

– „ Duet ‘’ – SP w Pakoszówce

– „ Półnutka ” – SP w Kostarowcach

– „ Tacy a nie inni ”- SP w Falejówce

Było kolorowo i radośnie, piękne stroje, wesołe melodie i fantastyczna atmosfera, którą zapewniła prowadząca imprezę Pani Edyta Bielak-nauczyciel, bibliotekarz. Wszyscy uczestnicy byli nagradzani gromkimi brawami. Na widowni gościli bowiem uczniowie SP w Pisarowcach. Szkoły uczestniczące        w przeglądzie otrzymały pamiątkowe dyplomy i statuetki.