XIX edycja konkursu dla szkół pn.”Uczeń bezpieczny w sieci”

Polecamy Państwa uwadze konkurs pn.
Uczeń bezpieczny w sieci,
który odbędzie się w okresie od 16 stycznia do 30 maja 2020 r.

 

Z badań ankietowych przeprowadzonych przez NIK w trakcie kontroli pn. Zapobieganie i przeciwdziałanie cyberprzemocy wśród dzieci i młodzieży wynika, że zjawisko cyberprzemocy jest wśród uczniów poważnym problemem. Z cyberprzemocą zetknęło się prawie 40 proc. uczniów, blisko 30 proc. rodziców oraz 45 proc. ankietowanych nauczycieli. Szczegóły na stronie www.nik.gov.pl

Termin zgłaszania udziału w konkursie upływa 13 grudnia 2019 r.

Szczegółowe informacje, w tym formularz zgłoszenia dostępne są na stronie www.uczenwsieci.pl

 

ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU!!!

 

 

 

Tekst nadesłany przez p. Monikę Jeruzalską (Dyrektor Studium Prawa Europejskiego).