XXIV Wystawa Bożonarodzeniowa w Klubie Górnika w Sanoku otwarta!

W blasku światełek, brzmieniu kolęd oraz unoszącego się dookoła zapachu wigilijnych potraw 10 grudnia w sali Klubu Górnika w Sanoku została otwarta XXIV Wystawa „Tradycje Świąt Bożego Narodzenia”. Uroczystość, jak co roku rozpoczęła Wójt Gminy Sanok Anna Hałas oraz p. Krystyna Kafara – Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Sanoku.

Wystawa Bożonarodzeniowa od lat wzbudza duże zainteresowanie i sympatię zarówno wśród mieszkańców gminy Sanok, jak również osób przyjezdnych.

Jest miejscem radosnych spotkań, rozmów i pielęgnowania pięknych polskich tradycji adwentowych i bożonarodzeniowych. Wystawa obejmuje ręcznie robione szopki, dekoracje, ozdoby, wyroby oraz potrawy związane ze Świętami Bożego Narodzenia. Każdy znajdzie tu coś dla siebie – można rozsmakować się w pysznych potrawach przygotowanych przez lokalne Koła Gospodyń Wiejskich, a także pooglądać lub zakupić własnoręcznie, misternie zdobione, unikatowe ozdoby świąteczne: piernikowe figurki, stroiki świąteczne, bombki, łańcuchy choinkowe, szopki i całe mnóstwo innych ozdób – wszystkich nawet nie sposób wymienić!

Przyjdź i poczuj magię Świąt…

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania wystawy!
Jeszcze tylko12-13 grudnia w godzinach 9:00- 17:00