Zakończyły się prace w WDK w Pakoszówce

W sierpniu zakończyły się prace związane z remontem wnętrza sali widowiskowo – tanecznej w  Wiejskim Domu Kultury Pakoszówce.

Sala widowiskowa służy od wielu lat  mieszkańcom, uczestnikom zajęć i instruktorom. Jest to miejsce, w którym odbywają się uroczystości okolicznościowe oraz biesiady, koncerty i imprezy dla mieszkańców.

[fb_button]

W bieżącym roku w sali  widowiskowo-tanecznej odnowiono scenę, wykonano nową posadzkę oraz wygładzono i odmalowano ściany. Wykonane prace kosztowały blisko 83 tys. zł. Zamontowano także klimatyzację za kwotę ponad 36,5 tys. zł. Fundusze pochodziły ze środków własnych Gminy Sanok.

Sukcesywnie, w miarę posiadanych lub pozyskanych środków finansowych, wykonywane są remonty WDK-ów na terenie naszej gminy, wszystko po to aby udostępnić mieszkańcom jasne, przestronne, czyste i dobrze wyposażone sale, odpowiadające nowoczesnym standardom – podsumowuje Anna Hałas, Wójt Gminy Sanok.