ZAPROSZENIE NA DYŻUR EKSPERTÓW ZUS W RAMACH „TYGODNIA PRZEDSIĘBIORCY”

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Jaśle zaprasza do udziału w akcji informacyjnej pn.: „TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCY”. Jest ona skierowana do osób, które chcą dowiedzieć się więcej o prowadzeniu działalności gospodarczej oraz przepisach z zakresu ubezpieczeń społecznych.

W ramach tego przedsięwzięcia w siedzibie Urzędu Gminy w Sanoku, ul. Kościuszki 23 (III p. – sala narad) w dniu 12 września 2017 r. w godzinach 10.00-13.00 zorganizowane zostanie mobilne stoisko informacyjne ZUS. Pracownicy ZUS – eksperci z danej dziedziny, będą udzielać klientom porad z zakresu ubezpieczeń społecznych.

Podczas dyżuru można będzie uzyskać informacje, między innymi na temat:

  • e-składki,
  • e-ZLA,
  • dobrowolnych form spłaty zadłużenia.

Przedsiębiorcy, którzy prowadzą działalność gospodarczą już jakiś czas oraz osoby, które dopiero planują jej rozpoczęcie, z pewnością znajdą dla siebie wiele cennych i przydatnych informacji.

Serdecznie zapraszamy!